fbpx
14 lutego 2020

Sesja Walentynkowa – Ania i Michał

Co można robić w Walentynki? Można iść do kina, na kolację, na kawę czy na długi i romantyczny spacer. Można też zdecydować się na oryginalny pomysł, jakim jest sesja zdjęciowa! W końcu czy wspólne zdjęcia nie są fajnym prezentem? 😉

Anię i Michała nie musiałam długo namawiać na zdjęcia. W zasadzie w ogóle nie było takiej potrzeby – w końcu znamy się już od lat i wiedzieliśmy, że taki spacer z aparatem będzie dobrą okazją do zabawy. Już od dawna to planowaliśmy, a zbliżające się Walentynki stały się doskonałą okazją i tematem przewodnim. Pozostało tylko wybrać termin, dograć szczegóły i tym oto sposobem wybraliśmy się w pewien styczniowy weekend nad jezioro Rusałka w Poznaniu.

Najpierw była krótka walka z uciekającymi balonami z bagażnika samochodowego (gdybyście widzieli mnie, upychającą te nadmuchane serca do środka auta, na parkingu pod Lidlem….). Potem szybka podróż po Anię i Michała i po kilkunastu minutach, obładowani w akcesoria do zdjęć, zaczęliśmy sobie spacerować po tej urokliwej części Poznania. Polecam Wam odwiedzić Rusałkę, gdy zawitacie do Poznania – lub jeśli tu mieszkacie – spędzić chociaż trochę czasu z dala od zgiełku miasta.

Prezentuje efekty naszej współpracy. Idealnie 14 zdjęć, tak na 14 lutego 🙂 Dajcie znać czy podoba się Wam sesja w takiej postaci!

Żeby nie było, że jednostajnie i tylko buziaki i te balony, przygotowałam coś jeszcze! Kocyk, ciepła herbatka, nawet ciacho w kształcie serca. W końcu w zimne dni nie tylko miłością można się rozgrzewać 😀

Na sam koniec tej sesji walentynkowej, życzę również Wam tak pięknych emocji i miłości! Nie tylko od święta 🙂

RECENT POSTS

    Leave a comment