fbpx

FOTOGRAFIA ŚLUBNA

Zapewne poszukujecie fotografa ślubnego, który uwieczni Wasz wielki dzień? Bardzo mi miło, że trafiliście do mnie i zainteresowała Was moja oferta.

Poniżej przygotowałam dla Was najczęściej wybierane opcje reportaży ślubnych, jakie wybierają moje pary. Każdy z pakietów jest w pełni modyfikowalny, dlatego jeśli będziecie chcieć coś dodać/usunąć – nie ma problemu! Napiszcie do mnie, jeśli chcielibyście zmienić którąś z opcji. Zdaję sobie sprawę, że wybór fotografa ślubnego nie jest łatwym zadaniem, dlatego mam nadzieję, że dzięki tej stronie będzie on trochę prostszy.

Jeśli zechcecie poznać szczegółowy cennik, zapraszam do kontaktu. Przy okazji nie zapomnijcie napisać jaki termin Was interesuje, gdzie planowana jest uroczystość oraz czego oczekujecie ode mnie jako fotografa 🙂

Pakiet Mały

Reportaż ślubny obejmuje:

– ceremonię

-przyjęcie weselne do maksymalnie 22:00

-mini sesję w dniu ślubu (ok. 15 minut w okolicy sali)

-200 fotografii po autorskiej obróbce, w formie cyfrowej

-50 wydruków w formacie 15×23 cm

Pakiet Średni

Reportaż ślubny obejmuje:

-przygotowania

-ceremonie

-przyjęcie weselne do max. 1:00

-mini sesję w dniu ślubu (ok. 15 minut w okolicy sali)

-400 fotografii po autorskiej obróbce

-100 wydruków w formacie 15×23 cm

Pakiet Duży

Reportaż ślubny obejmuje:

-przygotowania

-ceremonię

-przyjęcie weselne do max. 1:00

-mini sesję w dniu ślubu (ok. 15 minut w okolicy sali)

-sesję ślubną innego dnia

-650 fotografii po autorskiej obróbce

-200 wydruków 15X23 cm

SESJA ŚLUBNA

Sesja ślubna to idealne dopełnienie każdego reportażu ślubnego. To przede wszystkim pamiątka na całe życie! Dlatego warto zastanowić się nad wyborem miejsca na plener czy stylu, w jakim mają być utrzymane zdjęcia. Sesja ślubna to także chwila dla Was, podczas której możecie pokazać jak pięknym uczuciem się darzycie!

Kliknij tu, aby poznać pakiety sesji ślubnych:

Sesja narzeczeńska

Cena obejmuje:

-ok.1,5 godziny zdjęć

-30 fotografii po autorskiej obróbce, w formie cyfrowej

-30 wydruków w formacie 15×23 cm

Cena: od 450 zł*

W przypadku rezerwacji terminu sesji wraz z pakietem reportażu ślubnego, cena spada o 20%

*Ostateczna cena zależna jest od ewentualnych kosztów dojazdu na miejsce sesji (powyżej 30km od Poznania).

Albumy fotograficzne

Uwielbiam magię, jaka tkwi w wydrukach i zdjęciach, których po prostu można dotknąć. Dlatego w mojej ofercie nie mogło zabraknąć możliwości zamówienia albumu fotograficznego oraz dodatkowych odbitek.

Umawiając się ze mną na wybraną sesję zdjęciową lub reportaż fotograficzny, otrzymujecie w pakiecie określoną ilość wydruków. Możecie powiększyć ją o dodatkowe wydruki, jak i wybrać jedną z opcji – fotoalbum lub album tradycyjny (wyklejany). Mogę wykonać dla Ciebie piękną oprawę zdjęć i odbitki nawet, jeśli nie byłaś/-łeś wcześniej moim klientem.

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.