fbpx

FOTOGRAFIA KOMERCYJNA

Prowadzisz własną firmę? Organizujesz firmowe wydarzenie? Potrzebujesz profesjonalnych zdjęć do swojej działalności? Dobrze trafiłaś/-eś!

Współczesny klient kupuje przede wszystkim wzrokiem, dlatego ważna jest wizualna strona Twojego biznesu. Szukasz fotografa do sesji wizerunkowej swojej, pracowników lub chcesz przedstawić na zdjęciach wnętrza prowadzonej przez siebie firmy? Chcesz udokumentować firmowy event lub swój udział w ważnym dla Ciebie wydarzeniu? Zapraszam do kontaktu!

SESJE WIZERUNKOWE

Pokaż się klientom z najlepszej strony! Sesja wizerunkowa to dobry sposób na przedstawienie siebie, jak i pokazanie swojej codziennej pracy. Zdjęcia mogą być wykonane zarówno w formie portretów biznesowych, jak i przy pracy – w biurze, na produkcji czy w zaaranżowanej przestrzeni. Istnieje możliwość organizacji sesji wizerunkowej w miejscu pracy, w plenerze, jak i w studio.

Więcej na temat cen sesji wizerunkowych można znaleźć tutaj:

FOTORELACJE Z EVENTÓW

Wyjątkowe wydarzenia wymagają odpowiedniego uwiecznienia. Zdjęcia z eventu promującego markę, konferencji czy spotkania wewnętrznego firmy to dobry pomysł na materiały reklamowe, jak i podkreślenie miejsca firmy na rynku.

Organizujesz wydarzenie związane z Twoją marką? Szukasz fotografa do wykonania fotorelacji z eventu? Dobrze trafiłeś/-łaś 🙂 Wykonuje zdjęcia reporterskie z wydarzeń firmowych, zarówno o charakterze zewnętrznym, jak i wewnętrznym. Współpracuję także z ekipą filmową, doświadczoną w produkcjach reklamowych. Wykonuje fotorelacje także z imprez sportowych oraz kulturalnych (zwłaszcza z koncertów muzycznych).

Jeśli jesteś zainteresowany/-a, żebym to ja wykonała zdjęcia z konkretnego eventu, napisz do mnie, korzystając z poniższego formularza kontaktowego lub bezpośrednio na kontakt@marzenabloch.pl. W treści wiadomości podaj szczegóły dotyczące wydarzenia, m.in. termin, miejsce oraz czas, w jakim mam pracować. Dzięki tym informacjom mogę jasno określić cenę oraz warunki naszej współpracy 🙂