fbpx

Cześć!

Jestem Marzena i tworzę fotografie pełne naturalności

Pochodzę z małej miejscowości, leżącej na trasie między Poznaniem, a Warszawą.  Jednak, z wyboru, zostałam poznańską pyrą i to właśnie w stolicy Wielkopolski urzęduję na co dzień (tej!). Fotografuję na terenie całej kraju i dojazd nie stanowi dla mnie problemu – przyjadę, gdzie tylko zechcecie 🙂

Kocham naturę, uwielbiam podróże (te małe i te duże), jestem roślinoholiczką (mam ponad 40 różnych roślinek, a ich liczba wciąż się powiększa). Wolny czas lubię spędzać przy ulubionej muzyce, na dobrym koncercie z przyjaciółmi, przy wciągającej książce czy też filmie. Ale przede wszystkim cenię sobie kontakt z ludźmi!

Moja droga z fotografią rozpoczęła się wiele lat temu, jednak nie od razu wiązałam z nią swojej przyszłości. Zawsze była gdzieś obok, jednak dopiero w dorosłym życiu zaczęłam doceniać jak piękna jest to pasja i jak bardzo mnie wciągnęła. Dzisiaj nie wyobrażam sobie, abym mogła robić coś innego. Jest takie słynne powiedzenie, że jeśli robi się coś z pasji, to nie przepracuje się ani jednego dnia w życiu – można znaleźć w tym dużo prawdy!

Zajmuje się naturalną fotografią, taką, która nie jest przekombinowana, sztywna i wyuczona. Patrzę na świat dookoła mnie. Obserwuje codzienne sytuacje. Chwytam ulotne momenty. Doceniam każdą emocję, każdy nastrój czy atmosferę. Skupiam się nie tylko na tym, co widać gołym okiem, ale co wyrażają jedynie niepowtarzalne gesty. Niedopowiedziane sytuacje.

Na zdjęciach chcę złapać ważne dla Was chwile, jak i oddać klimat całego wesela, ważnej dla Was uroczystości czy wzajemnych uczuć. Pokazać więź, jaka łączy Was z najbliższymi. Uchwycić radość i wzruszenie przy wypowiadaniu przysięgi, wspólnym spędzaniu czasu czy patrzeniu w oczy bliskiej osoby. Chcę tworzyć dla Was reportaże i sesje, który będą rzeczywistym zapisem wyjątkowych chwil Waszego życia. Bez ingerencji w jego przebieg, a jedynie opowiadając o tym, jak było naprawdę. Układam historię, podkreślam ją detalami, decydującymi momentami i fragmentami Waszego życia.

Jeśli czujecie, że myślimy w ten sam sposób i podobnie patrzymy na świat – dajcie znać! Napiszcie, zadzwońcie – spotkajmy się przy dobrej kawie i inspirującej rozmowie 🙂

Poznajmy się nawzajem, a być może powstanie z tego wyjątkowa opowieść!

3500

Średnia liczba zdjęć, jakie przynoszę na kartach z wesela

40

Roślinek, które w moim domu towarzyszą mi przy obróbce

21

Średni czas oczekiwania na gotowe zdjęcia (w dniach)

 

 

2

Aparaty, z którymi pracuje na weselu czy sesji

4

Kółka w moim aucie, które zawiozą mnie na spotkanie z Wami, ślub lub sesję 🙂