fbpx

“Fotografia nie jest związana z patrzeniem, lecz z czuciem. Jeżeli nie czujesz nic w tym, na co patrzysz, nigdy nie uda Ci się sprawić, aby ludzie patrząc na Twoje zdjęcia, cokolwiek odczuwali”

Don McCullin

Fotografia to nie tylko klikanie na przycisk migawki w aparacie czy obróbka w programach graficznych. To cały proces, w którym liczą się zarówno techniczne umiejętności fotografa, ale i zdolność dostrzegania ulotności chwili. Szczególnie ważne jest to w fotografii ślubnej i okolicznościowej, gdzie spotykam się z wyjątkowymi momentami w życiu Pary Młodej, jak i widzę niepowtarzalne emocje na twarzach zaproszonych przez nich gości.

Fotografowanie jest dla mnie nie tylko pracą, ale przede wszystkim pasją. Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie, ponieważ doskonale wiem, że każdy ślub czy wesele są inne, każda Para Młoda ma inne wymagania. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jestem w stanie sprostać nawet najbardziej zakręconym potrzebom 🙂

Jeśli szukacie fotografa na ślub, przyjęcie weselne, marzysz o sesji narzeczeńskiej bądź ślubnej, zachęcam do kontaktu. Wykonuję także zdjęcia rodzinne, relacje z imprez okolicznościowych czy sesje portretowe. Do fotografii podchodzę nieszablonowo, zawsze staram się pokazać na zdjęciach to, co dla Was najważniejsze i co najlepiej Was określa. Boisz się stanąć przed obiektywem? Gwarantuję, że zmienisz zdanie, gdy tylko się spotkamy. Potrafię szybko rozluźnić atmosferę i pokazać Wam, że “aparat nie gryzie”, a wspólne zdjęcia będą okazją do świetnej zabawy!

Działam głównie na terenie Poznania i województwa wielkopolskiego, jednak chętnie dojadę także w inne miejsca w kraju (i za granicą). Jestem otwarta na wszelkie pomysły, nawet te najbardziej szalone. Potrzebujecie pomocy? Chętnie zaproponuje także swoją wizję, gdy poznam Was trochę podczas rozmowy.

Zapraszam do kontaktu!


    Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych

    Hide images Show images